Ameliyatsız Yüz Germe | 2023 Fiyatları

Ameliyatsız Yüz Germe

İple Yüz Germe

Kırışıklıklara, Sarkmalara Anında Çözüm

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Ameliyatsız yüz germe, bilhassa son dönemlerde popülerliğini her geçen gün arttıran ve adından söz ettiren ameliyatlı yüz germe prosedürlerine alternatif ameliyatsız yüz estetiği metodlarına denir. Bu ameliyatsız yüz germe uygulamalarına örnek vermek lüzum duyulursa yüz germe için özel olarak geliştirilmiş özel PDO ipleri vasıtası ile uygulanan Ultra Matrix Metodu, Örümcek Ağı tekniği, Altın Üçgen, Ulthera, Scarlet, U-Therapy vb. benzeri metodlar ve uygulamalar gösterilebilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Antalya

Örümcek ağı estetiği 2 yıla kadar kalıcıdır.

Ameliyatlı işlemlere oranla çok daha ucuz

İşlem esnasında hiç bir ağrı, sızı hissetmetsiniz

Randevu alın, ücretsiz yüz,cilt muayenizi yapalım

Hızlı Gençleşme

Akıllı Dolgu ile 10-20 Yaş Gençleşin

Akıllı dolgu, kolajen üretimini uyararak arttırımını sağlar. Yüz ve ellerde ki cildin kalitesini arttır, kırışıklıkların, hasarlı yerlerin onarımını sağlar.

Akıllı dolgu ile 1 - 4 yıl arasında kalıcı gençlik

Ameliyatlı işlemlere oranla çok daha ucuz

%100 müşteri memnuniyeti

Hemen randevunuzu alın, ücretsiz muayene olun

Popüler Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamaları Nelerdir ve Nasıl Etki Ederler?

– Ultra Matrix ile Ameliyatsız Yüz Germe ve Gıdı Germe Uygulaması:

Ultra Matrix ile ameliyatsız yüz germe tekniği, PDO yüz estetiği iplerinin sarkmış derinin altına sanki bir matrix ağı yapacak şekilde doktor tarafından ince işçilik yapılarak yerleştirilmesi ve bunun neticesinde sarkmış cilt üzerinin alt ve orta katmanlarında kolajen üretimini tetikliyerek toparlanması ve tekrardan eski elastiyetlikliğini ve canlılığını kazandırılması işidir. Takribî 30 dakika süren bu yüz estetiği tekniği net olarak bölgesel uyuşturma(lokal anestezi) ile birlikte ve hastanın bilinci açık bir şekilde doktor tarafından yapılmaktadır ve acı, sızı ve acı çok düşük şekilde olmaktadır. Hasta uygulamadan sonra hemen günlük yaşamına geri döner ve hiç bir şekilde yatış yapması lüzum görünmez. Dahası, Ultra Matrix yüz üstündeki sarkmaları ve kırışıklıkları tedavi etmede kullanıldığı benzeri gene halk arasıun çoğunluğunu tedirgin eden diğer sorunlar görünen gıdıdaki sarkmaları toparlamada ve boyundaki kırışıklıkları, sarkmaları tedavi etmede de etkili bir uygulama şeklidir. Yüz bölgesinde olduğu benzeri aynı şekilde gıdı ve boyun bölgesinde de kolajen üretimini arttırarak sarkmaların geri çekilmesine ve kırışıklıkların yokbulunmasına yardımcı olur ve böylelikle ameliyatlı müdahaleye lüzum kalmadan ameliyatsız yüz ve boyun germe çözümü sunmuş olur.

 

Altın Üçgen Yüz Germe:

Altın üçgen ile yüz germe tekniği gerçekte bir ameliyatsız yüz germe uygulamaları çeşididir ve 3 güçlü yüz gençleştirme metodunun tamamlayıcı ahenkinden yapılmaktadır. Bu 3 ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları Ultra Matrix, Scarlet ve U-Therapy dir. Ultra Matrix tekniği cilt üzerinin alt ve orta katmanlarında kolajen üretimini tetikliyerek gençleşme ve gerilmeyi ortaya çıkartırken, scarlet cihazı ise özel altın uçlu iğne başlığının cilt derisinin üst katmanına güçlü radyofrekans dalgaları gilerdererek bu alanda kolajen üretimini arttırması desteğiyle cilt üzerinin tüm katmanlarında kolajen üretimine sebep olur. U-Therapy yüz germe cihazı ise termal ısı başlığı desteğiyle tüm katmanlarda üretilen kolajen miktarını hem daha da arttırır hem de kolajen fiberlerinin daha sıkı bir şekilde birbirlerine tutunmalarını sağlar ve ameliyatsız yüz germe girişiminin başarısını daha da arttırır. Fakat termal ısının cilt üstündeki iyileşme sürecini de süratlendırıcı tesiri desteğiyle uygulamadan sonra toparlanma sürecini de süratlendirerek günlük yaşama dönüşü çabuklaştırır ve hasta konforunun artmasını destekler. Altın üçgen ismi de bu 3 değişik ameliyatsız yüz germe uygulamasının birbirlerini destekleyici ve tamamlayıcı ahenkinden gelmektedir. Aynı şekilde, Altın üçgen tekniği yüzde olduğu benzeri gıdıdaki sarkmaları, boyundaki kırışıklıkları ve sarkmaları da tedavi etmede kullanılacak güçlü bir kombinasyondur.

 

Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamasının Kalıcılığı Ne Kadardır?

Ameliyatsız yüz germe yönteminin sabitliği kişiden kişiye nazaran prosedürlerin göstermektedir ve takribî 2 ile 5 yıldır. Bu sürenin sonunda cilt kalıcılığını yitirir.

Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamasının Zararı veya Yan Etkisi Var mıdır?

Lokal anestezi ile birlikte ve takribî yarım saat süren ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları, işinin ehli bir doktor tarafından tatbik edilir ve hiç bir zararı ve yan tesiri yoktur. hasta ameliyatlı müdahaleye lüzum kalmadan, bilinci açık ve yalnız bölgesel uyuşturma(lokal anestezi) ile birlikte tekniğe çıkarıldığı için ameliyatlı metodların hepsinde görünen mikrop kapma, kesi, narkoz sorunları benzeri sorunlarla karşılaşılmaz. Uygulamadan sonra aynı gün içinde günlük yaşamına geri döner ve günlük yaşam sekteye uğramaz. Uygulama sonrasında oluşabilecek hafif acı, sızı olayları da basit bir acı, sızı kesici ile basitçe ortadan kaldırılabilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamasının Fiyatları Ne Kadar?

Görüldüğü benzeri birbirinden net olarak değişik ve lüzum görüldüğünde ağır sarkma veya kırışıklıklarda kombine de edilebilen birçok ameliyatsız yüz germe metodu ve tekniği olmaktadır. Bunun dışında hastanın hangi yüz germe uygulamalarına, kullanılması lazım gelen ürün veya seans sayısına ihtiyaç duyduğu net olarak bireyin yaşına, genel sağlık durumuna, cilt görüntüsüne, hangi yüz yerlerini kapsadığına, arzu edilen neticeye, yüzündeki sarkma ve kırışıklık seviyesine bağlıdır. Tüm bu konular çizilecek tedavi yolunun herkese özgü bulunmasına ve çok geniş bir skalada popülerlik göstermesine sebep olur. Bundan dolayı, ameliyatsız yüz germe tekniği bir adet teknikden olmadığı, net olarak kullanılacak uygulamalara ve bu uygulamaların ürün veya seans miktarına nazaran değişebileceği için ayrıntılı cilt analizi uygulanmadan hiç bir fiyat söylemek mümkün değildir. Bu nedenle klinikte hasta muayenesi hem gidilecek yolun hem de bu paketin fiyatını belirlemede şarttır.