İş Ortağı

ESTETİK ÜZERİNE DOKTOR, KLİNİK VEYA HASTANEMİSİNİZ?

Bulunduğunuz İl ve ilçedeki estetik konularındaki tüm potansiyel müşteri taleplerini size yönlendirerek ve satışlarınızı arttırarak işletmenizin büyümesini sağlıyoruz !

İnternet üzerindeki her tür estetik konularında ki günlük on binlerce aramalardan gelen yüksek müşteri potansiyelini yakalayarak talepleri size yönlendiriyoruz.

EstetikDunya.com’a aylık sadece ödeyeceğiniz küçük üyelik ücretleri ile işletmenizi hızlı bir şekilde geliştirip büyütebilmeniz için size her türlü internet alt yapısını sağlıyoruz. (Her il/ilçe ve yurt dışı estetik konularıyla ilgili tüm Organik Google aramalarını, özel doğal SEO teknikleriyle yükseltiyoruz ve Online web tabanlı randevu sistemleri, mobil uygulamalar)

EstetikDunya.com a her gün estetik konularında binlerce talep geliyor. Bunlardan bölgenizden gelen talepler size yönlendiriliyor.

Gelen talepler 0850 441 2005 nolu telefonumuzdan size tanımlanmış olan dahili telefona aktarılıyor.

İş ortaklarımıza her yerden ve cihazdan randevularını, ödemelerini ve çalışanlarını takip edebileceği web tabanlı ve mobil uygulamalı bir randevu yazılımı sunuyoruz.

Her ilin her ilçesinden sadece 1 tek kurumla iş ortaklığı anlaşması yapıyoruz. Böylelikle bölgenizde ki tüm talepleri alabiliyorsunuz.

İŞLETMENİZİ HEMEN BÜYÜTMEYE BAŞLAYIN

(+90) 532 672 7799 nolu telefonumuzu hemen arayarak çalışma şekillerimizle ilgili bilgi alın...